sk | Hľadať prácu

Hľadať prácu

Nájdené:6482 ponúk

HEADHUNTER - Bratislava

2017-11-14
DESCRIPTION Nebaví ťa už robiť čisto recruitment, ale máš chuť na strategickejšiu rolu v HR ? Si stále v pohybe a neustále ti vyzváňa telefón ? Komunikácia s obchodnými partnermi a stretávanie nových ľudí ti robia vyslovene radosť ? Ak tvoja odpoveď bola 3 krát áno...


Grafton Slovakia
ŠIKOVNÁ ASISTENTKA - Bratislava

2017-11-24
DESCRIPTION Poď pracovať ako asistentka v dynamickom prostredí profesionálnej spoločnosti. Hľadáme samostatnú a komunikatívnu slečnu/pani, ktorá sa rýchlo učí a nebojí sa nových výziev. Asistentské pozície v oblasti administratívy patria medzi tie najkomplexnejšie a inak ... (900 - 1000 €)


Grafton Slovakia
TECHNOLÓG - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Využite príležitosť pracovať v zaujímavej spoločnosti na pozícii TECHNOLÓG. Vašou zodpovednosťou bude: - Plánovanie výrobných procesov - Plánovanie nasadenia nových produktov - Koordinovanie nábehov nových produktov po technickej stránke - Vypracov...


Grafton Slovakia
PRODUKTOVÝ ANALYTIK - Bratislava

2017-11-22
DESCRIPTION Americká spoločnosť sídliaca v centre Bratislavy hľadá kolegu, ktorý bude administratívne podporovať tím nákupcov. Spoločnosť má veľmi príjemnú firmemnú kultúru, priateľské prostredie a moderné priestory. Je to menšia spoločnosť, ktorá ponúka rodinné a zárove... (1200 - 1400 €)


Grafton Slovakia
AUTOMATIZÉR - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii AUTOMATIZÉR. Vašimi úlohami budú: - Niesť zodpovednosť za projekty súvisiace s automatizáciou zariadení v sklade - programovanie, nastavovanie, riešenie procesných problémov so... (1500 - 2000 €)


Grafton Slovakia
ELEKTRONIK - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Naberte skúsenosti v odbore elektroniky na pozícii ELEKTRONIKA a pracujte v príjemnom výrobnom prostredí. Vašou náplňou práce bude: - Inštalácia a oživovanie elektronických zariadení - Diagnostika elektronických zariadení na notebooku - Odstraňovanie por... (1000 - 1400 €)


Grafton Slovakia
FAKTURAČNÝ ŠPECIALISTA - Bratislava

2017-11-22
DESCRIPTION Pojmy faktúra alebo AP Vám nie sú cudzie? Pre nášho klienta, hľadáme ďalšieho člena tímu, ktorého kompetencie a úlohy budú spočívať v nasledovnom: - Príjem a spracovanie dodávateľských alebo odberateľských faktúr - Zadávanie dodávateľských faktúr do intern... (1000 - 1300 €)


Grafton Slovakia
DISPONENT - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Medzinárodná prepravná spoločnosť hľadá kvalifikovaného uchádzača na pozíciu DISPONENT KAMIÓNOVEJ DOPRAVY. Náplňou Vašej práce bude: - koordinácia vnútroštátnej aj medzištátnej dopravy - zabezpečovanie efektívneho vyťažovania vozidiel - trasovanie vozidiel...


Grafton Slovakia
KONŠTRUKTÉR - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Využite príležitosť pracovať v rastúcej medzinárodnej spoločnosti na pozícii KONŠTRUKTÉR. Vašimi úlohami bude: - Účasť na transfere výrobných programov a know how zo zahraničia - Návrh a vývoj produktov pre zákazníka - Zdokonaľovanie vybraných mechanick...


Grafton Slovakia
LAUNCH MANAGER - Bratislava

2017-11-16
DESCRIPTION Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti na pozícii LAUNCH MANAGER. Vašou pracovnou náplňou bude: - Úspešné nábehy nových projektov - Zabezpečovať, aby zákazník dostal kvalitné produkty načas a v určených nákladoch - Vytvárať ...


Grafton Slovakia
BUSINESS ANALYST - Bratislava

2017-11-10
DESCRIPTION This is an excellent opportunity to work in a well-established international company as a Business Analyst. Job description: - COINS tool support for Commercial and Enterprise Sales and other business partners - Address support escalations as appropriate... (1600 - 1700 €)


Grafton Slovakia
CNC PROGRAMÁTOR - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Pridajte sa do úspešného tímu pre vývoj a návrh riešení na pozícii CNC PROGRAMÁTOR. Vašimi pracovnými úlohami budú: - Modifikácia CNC programov na súčasných technológiách a návrh riešení pre nové technológie - Zodpovednosť za časové štúdie, predvádzanie... (1500 - 2000 €)


Grafton Slovakia
PAYROLL SUPPORT - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Medzinárodná spoločnosť v Bratislave hľadá kolegu na PAYROLL oddelenie. Náplňou práce je: - Kontrola a analýza dát - Práca s interným systémom - Príprava mzdových podkladov - Spolupráca s účtovným oddelením - Reporting Nástup možný ASAP ! REQUIREMENTS... (1200 - 1350 €)


Grafton Slovakia
Komplexný účtovník - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Obsadzujeme pozíciu komplexného účtovníka, na ktorej by ste sa zúčastňovali viacerých zaujímavých projektov (o ktorých sa vieme otvorene porozprávať u nás na pohovore). Medzi Vaše kompetencie by spadalo: - Vedenie podvojného účtovníctva podľa IFRS - Spolupr... (1600 - 2200 €)


Grafton Slovakia
Účtovný špecialista - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Nová pozícia a nové výzvy vo firme, v ktorej chce robiť každý! Keď počujete vetu „komplexný prehľad v účtovných výkazoch“ nie je to len formulka, ale naozaj hľadáme kandidáta, ktorý to spĺňa, pretože jeho prácou bude analyzovanie celej entity ako celku a prezentovanie...


Grafton Slovakia
PAYROLL SPECIALIST - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION As a PAYROLL SPECIALIST you will be responsible for: - Processing payroll for specific country in cooperation with the payroll outsourcing vendor - Controlling and recording of additional payments - Processing and reconciling relocation data - Administration... (1500 - 1900 €)


Grafton Slovakia
Treasury Accountant - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Do you have 2 years of experience in accounting? Would you like to broaden your expertise and become a specialist in different accounting areas? Now we have a great opportunity for you to become a part of top insurance company and be the professional in your field... (1300 - 1400 €)


Grafton Slovakia
BOM INŽINIER - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Ponúkame Vám príležitosť stať sa členom tímu top špecialistov, ktorí sa zameriavajú predovšetkým na kvalitu a výsledky. Je tu nová pozícia BOM INŽINIER, ktorej pracovná náplň pozostáva z: - Spolupráci s Vývojovým oddelením pri vývoji 3D konštrukčných celkov...


Grafton Slovakia
ELEKTRIKÁR/ÚDRŽBÁR - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Využite príležitosť pracovať v stabilnej medzinárodnej spoločnosti, kde Vašou úlohou na pozícii Prevádzkového technika bude: - Zabezpečenie a udržiavanie prevádzky schopnosti všetkých tech. zariadení (linky, dopravníky, výrobné zariadenia), ich riadiacich a... (1100 - 1200 €)


Grafton Slovakia
ELEKTROTECHNIK - SENEC - Bratislava

2017-11-06
DESCRIPTION Využite príležitosť pracovať ako ELEKTROTECHNIK. Vašou náplňou práce bude: - Mechanická a elektrická montáž strojov - Kontrola kvality prebratého materiálu - Nájdenie a odstráneni chýb - Testovanie stroja pre zákaznícke návštevy ZABEZPEČENÁ Autobusov... (800 - 1000 €)


Grafton Slovakia


KONTAKTVOĽBA JAZYKA

Česky | Slovensky | Anglicky

INFORMÁCIE

Používaním webov spoločnosti CYBERETIX s.r.o. súhlasíte s tým, že na poskytovanie služieb, analýzu prevádzky a zacielení reklám sa používajú súbory cookie.

Ak máte otázku, použite kontaktný formulár.

(c) 2006-20XX | CYBERETIX s.r.o.